O akcji

powrót do listy

Finał akcji "Mistrz Smaku" już 25 listopada w programie "Dzień dobry TVN"

Finał akcji "Mistrz Smaku" już 25 listopada w programie "Dzień dobry TVN"
Finaliści Mistrza Smaku wspólnie gotują. 
Cały czas możecie głosować na swoich faworytów, którzy walczą o główną nagrodę w akcji „Mistrz Smaku”. Dzięki Waszemu ogromnemu zaangażowaniu jeszcze wszystko może się wydarzyć! Do tej pory w każdym momencie mogliście podejrzeć, jak przedstawia się aktualny rozkład głosów. Jednak postanowiliśmy utajnić wyniki głosowania, aby ogłoszenie zwycięzcy w programie na żywo było dla wszystkich niespodzianką.

Warto pamiętać, że wygrana nie jest przesądzona – różnice w ilości oddanych głosów na poszczególne pary nie są duże, dlatego każdy z pięciu laureatów ma szansę zostać „Mistrzem Smaku” i razem z osobą zgłaszającą otrzymać 100 000 złotych.

Głosowanie odbywa się na stronie akcji mistrzsmaku.tvn.pl i potrwa do północy 24 listopada. Natomiast odpowiedź na pytanie, kto zdobędzie tytuł„Mistrza Smaku” poznacie 25 listopada, oglądając program Dzień Dobry TVN. To będzie dzień pełen emocji i wzruszeń, dlatego warto śledzić dalszy przebieg wspólnej akcji telewizji TVN i marki Prymat.

Akcja „Mistrz Smaku” na tym jednak się nie kończy. Już w grudniu odbędzie się premiera książki kucharskiej z przepisami uczestników i jurorów – Roberta Sowy oraz Michela Moran. Natomiast od 25 listopada w telewizji TVN będzie emitowany nowy program „Mistrz Smaku poleca”, w którym Robert Sowa przygotuje potrawy inspirowane najlepszymi przepisami zgłoszonymi do akcji.

Uwaga! Od teraz aż do ogłoszenia wyników kolejność przedstawienia laureatów na stronie nie będzie się zmieniała i nie odzwierciedla liczby oddanych głosów.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Rozpoczynamy głosowanie na Mistrza Smaku!
Następny artykuł:

Rozpoczynamy głosowanie na Mistrza Smaku!

tvnpix