Wybraliście Waszego Mistrza Smaku!

Wybraliście Waszego Mistrza Smaku!
Wybraliście Waszego Mistrza Smaku! 

Spośród pięciu wyłonionych przez jury finalistów wybraliście Mistrza Smaku! Tytuł ten oraz główną nagrodę o łącznej wysokości 100 000 złotych otrzymują Sylwia Ostrowska i jej szwagierka Agata. Serdecznie gratulujemy wygranej!

We wspólnej akcji telewizji TVN i marki Prymat chcieliśmy docenić osoby, dzięki którym ludzie spotykają się przy wspólnym stole, osoby, które potrafią wykreować niezapomniane smaki.

Przypomnijmy, że swoich kandydatów do tytułu Mistrza Smaku mogliście zgłaszać od 2 września do 31 października w 5 kategoriach: Kocham, Lubię, Szanuję, Pomagam, Smakuję. Nadesłaliście tysiące zgłoszeń!

Nasze jury akcji w składzie: Robert Sowa, Michel Moran, Grażyna Wolszczak i Daria Widawska po kilku dniach burzliwych obrad wybrało 5 laureatów, których przedstawiliśmy Wam 8 listopada.

Od tego momentu rozpoczęło się głosowanie. Do 24 listopada oddaliście kilkadziesiąt tysięcy głosów! Sytuacja była bardzo dynamiczna, różnice głosów między kandydatami były naprawdę niewielkie i do ostatniej chwili wszystko mogło się wydarzyć!

Waszymi głosami wybraliście Mistrza Smaku, którym została Sylwia Ostrowska zgłoszona w kategorii Kocham!

 

Sylwia Ostrowska została zgłoszona do akcji przez swoją szwagierkę Agatę. Sylwia wraz z mężem Olkiem od 11 lat prowadzi specjalistyczną rodzinę zastępczą. Do ich domu trafiają najczęściej niepełnosprawne dzieci. Ma cztery córki, w tym jedną adoptowaną, dwoje wnucząt, a w tym momencie dodatkowo sprawuje opiekę nad trójką dzieci. Jest przewodniczącą koła gospodyń wiejskich. Sylwia mówi, że w życiu ma dwie pasje. Dzieci i kuchnia. Codziennie gotuje dla 10 osób. Gdy ma jakiś pomysł albo chodzi jej po głowie konkretny smak, to potrafi gotować nawet o północy.

Agata: „U niej w domu i poza domem każdy głodny, potrzebujący czy spragniony wyjątkowych smaków jest ugoszczony i poczęstowany. U niej na stałe zawsze jest aromatyczne ciasto, święta pachną ciekawymi potrawami, a urodziny celebruje wyśmienitymi i wymyślnymi tortami”.

tvnpix